• Aktuálně
 • Program
 • Hráli jsme
 • Historie
 • Galerie
 • Pronájem budovy
 • Kontakty
 • Sponzoři
 • Pronájem budovy

  Divadlo Hvozdná nabízí k pronájmu sál s divadelním klubem pro oslavy, školení a akce všeho druhu (kapacita cca 120 osob). Možnost pronájmu také samotného divadelního klubu. Pomůžeme vám zajistit také ozvučení naší zvukovou aparaturou, projekční plátno s projektorem, mikrofony atp.

  Ceník

  Pronájem divadelního sálu, divadelního klubu včetně vybavení, místnost na skladování zboží 3 500 Kč/den (oslavy, schůze apod.)
  Divadelní sál, klub včetně vybavení, místnost na skladování zboží 400 Kč/hod. (při časově kratších akcích)
  Divadelní sál bez klubu a jeho vybavení 200 Kč/hod.
  Divadelní klub (pro asi 20 osob) včetně vybavení, bez divadelního sálu 200 Kč/hod.
  Divadelní klub bez divadelního sálu 2500 Kč/den
  Zapůjčení bílých ubrusů na stoly 18 Kč/ks. (cena vyprání ubrusů v prádelně)

  K ceně pronájmu připočítáváme skutečně spotřebovanou elektrickou energii, plyn a odebranou pitnou vodu a poplatek za použití myčky nádobí.

  Máme k dispozici 36 rozkládacích stolů a 240 židlí, které jsou při oslavách, plesech apod. rozmístěny nejčastěji v sále – hledišti a na jevišti. Při představeních je kapacita hlediště přibližně kolem 200 sedících diváků. Při uspořádání se stoly je běžná kapacita sálu a jeviště celkem asi 150 sedících osob. Část sálu – hlediště, slouží k sezení a také jako taneční parket.

  Vybavením divadelního klubu je myšleno kuchyňská linka (plynový sporák, lednice, myčka nádobí, chladnička nápojů, rychlovarné konvice), zapůjčení talířů, příborů, sklenic, hrníčků, (jídelní servis max. pro 60 osob) apod.

  Podle konkrétní domluvy si může zákazník den před plánovanou akcí přivézt vlastní zásoby a připravit si sál (uspořádání stolů, židlí, výzdoby sálu, apod.) podle svých představ.

  Při větších oslavách je zákazníkovi k dispozici také jeviště, popř. další prostory podle konkrétní domluvy.

  Dále nabízíme

  Zapůjčení kávovaru 300 Kč/den
  Pronájem data projektoru + promítací plátno + obsluha 400 Kč/hodina provozu
  Zapůjčení osvětlovací techniky, reflektorů 400 Kč/den (plus práce technika 200 Kč/hod.)
  Zapůjčení zvukové aparatury 500 Kč/den (plus práce technika 200 Kč/hod.)

  Před hlavním vchodem do divadelní budovy je možnost posezení na lavičkách. Před divadlem je také parkoviště pro 8 osobních vozidel, u kterého je zatravněné prostranství a v jeho sousedství dětské hřiště.